Jdi na obsah Jdi na menu
 


Běžky jsou tady

 V neděli 6.2.2011 od 14,30 hodin pokračuje slapský víceboj závodem na běžkách. Sejdeme se v 14,15 u sušky pod fotbalovým hřištěm.

Zatím je udělaná jedna stopa. Když někdo udělá další tak budou dvě. Předpoklad je, že běžet budeme klasicky.

Z důvodu nemoci bude chybět hlavní organizátor Mára Smolák , ale pevně doufá, že to zvládnete. Předběžně se organizace ujal Toník Kleinerů, ale  já vím že jej nikdo nenechá ve štychu.

 

Muži pojedou 2kola a ženy jedno kolo.

 

Držím Vám palce ať je zábava a sobě ať se brzy dám dohromady.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

A JE PO ZÁVODĚ

(SPOSCEO, 5. 2. 2011 8:40)

Každý kdo dnes koukne z okna musí vidět, že závod na běžkách bude muset být zrušen. Prostě příroda nás porazila.

UŽ TAM JEZDÍ

(SPOSCEO, 3. 2. 2011 12:12)

Tak lidičky jak jsem doma koukám z okna a někdo nám brouzdá po trati. No a to je dobře. Dáva kolečko za kolečkem. Tak jsem mu jedno změřil a výsledek? 7:34:27

Re: UŽ TAM JEZDÍ

(Ludek, 4. 2. 2011 17:29)

7:34 to je slusne , typuju to na Marketu!?

Prudění?

(stoker, 3. 2. 2011 10:01)

No jestli je vyjádření svého názoru prudění, tak to se tedy hluboce omlouvám. Zřejmě stárnu a chápu některé věci jinak, ale rozhodně si informace neupravuju podle sebe, ale to už je jedno, taky máš právo na názor...

PROČ NEDĚLE

(Míra Smolák, 2. 2. 2011 11:25)

Je to již takový kolorit, že moc neposloucháš co se říká ať při začátku závodu - pravidla, či při diskuzích. Potom se nediv, že si informace upravuješ jak chceš.
Jediné co kdy bylo garantováno je první víkend a přesný termín závodu bude určen nejpozději tři dni před začátkem. Všichni jsme se shodli, že když to bude možné dáváme přednost sobotě. No a to je celé. Takže proč neděle - třeba proto, že část závodníků v sobotu nemůže a dala to včas vědět.
Podle sms co mi posíláš máš stejně v čase závodu čas tak nevím proč tady prudíš............

proč neděle

(stoker, 2. 2. 2011 8:11)

Proč se na začátku vždy avízujou soboty, člověk si udělá pak program a najednou je všechno jinak to je potom těžký plánovat svou účast, i když pravdou je, že jsem poprvé nebyl a třeba se něco změnilo. Myslím, že není dobrý měnit dny na každý měsíc. To je pouze připomínka, ale bohužel tento stav ovlivňuje účast těch, kteří chtějí, či musí plánovat svůj čas.